Firma

Firma PHU „SZRON-BUD” s.c. swoją działalność rozpoczęła w roku 1997. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonaniu, serwisie i napraw profesjonalnych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na terenie całej Polski oraz Europy.

W roku 2015 powstała spółka SZRONBUD sp. z o.o. , która oferuje prace w tym samym zakresie i jest ściśle powiązana z firmą PHU „SZRON-BUD” s.c.

Wśród naszej kadry zatrudnieni są wysokiej klasy specjaliści, wszyscy posiadają Świadectwo Kwalifikacji w zakresie odzysku czynników chłodniczych niedopuszczonych do eksploatacji oraz certyfikat na montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój i wprowadzaniu nowych technologii. Przez wszystkie lata wypracowaliśmy sobie zaufanie i szacunek swoim profesjonalizmem i rzetelnością wśród partnerów. Jesteśmy dyspozycyjni i mobilni o każdej porze co jest dodatkowym atutem firmy.

Współpracujemy ze znanymi producentami urządzeń dla chłodnictwa i klimatyzacji, między innymi z PPH „Cool”, MAS Sp. z o.o., oraz włoska firma Uniblock Zanotti.

W projektowanych instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych stosujemy urządzenia Bitzer, York, Copeland, Maneurop, LG, Bristol, VTS Clima, Frapol i inne.